Ефіріума

Ефіріума підручник по інтелектуальному https://ethereumpool.co/how/

Початок роботи з Ефіріума Використання CPP-Ефіріума http://cryptomining-blog.com/5417-getting-started-with-ethereum-using-cpp-ethereum/

Ефіріума Спільна White Paper За Brent Woods Кредит: Роккі (rfikki)

Метою даного Ефіріума кооперативного White Paper є обговорення можливого формування Ефіріума Cooperative. Загальне завдання полягає в створенні потужності в цифрах. Я хотів би подякувати Роккі (rfikki) з Ефіріума GITTER для приєднання в першій спеціальної Google чату для Ефіріума Cooperative. Було запропоновано чітко і лаконічно розробити білий папір, щоб обговорити загальну задачу, щоб побачити, якщо це гарантує просування. Так що спасибі вам Роккі! І це було приємно зустрітися з вами!

Місія собі: Щоб створити цінність і стимул для членів Ефіріума Cooperative шляхом створення смарт контракти через членство, щоб генерувати членство, щоб генерувати купівельну спроможність, щоб генерувати альянси, щоб створити спільні маркетингові зусилля, і для стимулювання членства з прямим оплати членам через потоки доходів, які будуть включати в майбутньому членські внески і адміністрування програм (сипучі купує) і майбутні проекти. По-друге, цей кооператив може служити як приклад для реалізації інтелектуальних контрактів, бути прикладом і для забезпечення навчального матеріалу, щоб показати іншим, як спільні зусилля можна зробити цей технологію Ефіріума і бути використані в реальних додатках. Крім того членство і фінансування може бути використаний для майбутніх програм або проектів в рамках Ефіріума Cooperative.

Як вже говорилося, основною місією є створення цінності і стимули для членів. Для того щоб зробити це і дозволить довіру грати в цьому просторі, необхідно відмовитися від індивідуального управління, що людства і використовувати технології. Необхідно буде встановити мульти дозвіл підпис усунути негативне або прямою крадіжкою. Це зажадає взаємодії з розробниками, які можуть реалізувати і писати цей код або контракт, але це має встановити інші невимушено, використовуючи красу Ефіріума. В процесі це буде досвід навчання для спільноти, і це велика частина цього.

Членство: Для того, щоб створити Ефіріума Cooperative я пропоную метод консенсусу для прийняття рішень. Але для того, щоб рухатися в напрямку децентралізації, треба буде чогось починати. Це мій намір запропонувати в дитинстві Ефіріума і в цьому документі, за допомогою смарт-контракту, що всі, хто приєднатися до в перший рік з моменту створення, члени, які пожертвувати будь-яку суму, яку вони відчували себе комфортно з будь то дрібна величина вей, до повного ефір або більше, якщо вони так відчувають себе комфортно, але будь-які пожертвування дозволяє їм не тільки членство в Ефіріума Cooperative, але, щоб стати членом на все життя. Межа буде один рік.

Там повинно бути стимулом для членів. Я пропоную, що за межами цього 1-го року (не визначені), що будь-які нові члени, які приєднуються, повинні заплатити внесок в ефірі, щоб приєднатися до Ефіріума кооператив. Причина цього полягає в створенні системи стимулів для існуючих членів і стимул для членів залишатися в Ефіріума Cooperative. Я хотів би запропонувати, що після першого року, що існує членство структура плати і збори структура в місці, і я кажу це як це буде видно тільки якщо є цінність і стимул у членстві. Але це відмінна можливість для (перший рік) нових членів в перший рік створення, і все було б прийняти цю особливу пожертву будь-якої суми (і не було б ніяких зборів або зборів коли-небудь для 1-го року члени).

Стимули: Via смарт договору, можна автоматично генерувати платіж в угоді і в цьому випадку пропонується, що відсоток (за погодженням голосування або методом консенсусу через Ефіріума) буде виплачений кожному члену, який пожертвував будь-яку суму вони відчували себе комфортно з коли вони приєдналися. Передбачається, що це щорічне стимул і знову автоматично виплачується на ці адреси і він повинен бути введений правильно і коректно і записати у вигляді, наприклад фронт.

Так засновники (перший рік) з’являється зацікавленість і кожен член має рівне право голосу, необхідно буде створити за допомогою методу консенсусу стимул для майбутніх членів, а я не смію запропонувати більш 1 року, але приклади могли б платити члени (другий рік і далі) знаходяться на тій же структурі стимулів, як засновників, або, можливо, для того, щоб створити більше сили, що їх стимул на 2 роки позначки або навіть 5 річний рубіж в якості стимулу для членів залишитися і допомогти зміцнити кооператив.

Фонд: Було обговорили стимулювання членів. Треба буде визнати це контрактом як вихідні від “Фонду”. Фонд є баланс усіх (1-й рік) пожертвування від членів. Хоча пожертва є добровільним для (перший рік) членів, кожен отримує рівний статус голосуванні за методом консенсусу, проте Фонд також буде мати фінансування доступного через (2-й рік і далі) членські внески, а проголосували члени допомогою консенсусу. Через кооперативного придбання і введення програм, додаткове фінансування може бути згенерований для адміністрування проекту для членів. Це фінансування буде додано до «Фонд» і поширений серед членів відповідно до угоди і смарт контракту. Хоча там буде членські внески (2-й рік і подальший період) ці збори підуть на «Фонд» ще (2-й рік і далі) учасники матимуть однакове право голосу для методу консенсусу.

Оптові закупівлі або кооперативні покупки: Це вже обговорювалося фінансування для введення оптових закупівель або кооперативні покупки турів, і пропонується, щоб учасники отримують додаткову цінність їх сила в кількості, що з чистого купівельної спроможності, і це те, що це Ефіріума Cooperative може і зроблю. Можливості безмежні, а й опорні елементи повинні бути в першу чергу, якщо взагалі можливо, але, наприклад, сказати, що ми мали досить людей, які привели б до задіяння на договірній основі для покупки Ефіріума Спільна футболку (або просто Ефіріума) – що ми всі користуються ціну перерву (сподіваюся, якщо ми мали / член принтера екрану теніски виробник, який прийнято Ефіріума) з об’єднаного масового порядку на відміну від покупки тільки один футболку. Це не означає, купувати за вартістю, але, наприклад, і простота, пропонується, що відсоток оптової закупівлі переходить до «Фонд” для введення цього для кооперативу. Нам потрібен хтось, який буде приймати цю домовленість і погодиться з допомогою смарт-контракту вантажити 1 Ефіріума футболку і відправити її за допомогою узгодженого носія, або ще краще, ми знаходимо носій, який є членом. Це лише приклад того, як встановити оптові закупівлі і як генерувати дохід або засоби для «Фонду».

Загальна місія з цим Ефіріума Cooperative є створення навчального матеріалу для членів, але шляхом інформування на практиці. У цій місії, кооператив буде служити моделлю, якщо не надати інструменти для членів, подальшого збільшення цінності для Ефіріума Cooperative. Нехай ці приклади служать в якості шаблонів і інструкцій, в крок за кроком моди. Можливо, ми можемо отримати допомогу в кооперативному моди, тому що з стимулів для членів або, можливо, ми знаходимо спосіб оплати з фонду для проектів, які повинні бути визначені і ставиться на голосування. Інші загальні завдання допомогти наставляти інших з навчальним матеріалом, але, будучи модель, щоб показати іншим, як проводити консенсусу, голосування, і як воно працює через смарт контрактів, але це Ефіріума Cooperative служитиме цій трубі для членів.

Майбутні проекти: це ще належить побачити, якщо є сила в числах, але якщо є, то передбачається, що майбутні проекти фінансуються з “Фонду”. Таким чином, ми обговорили щорічні стимули, які будуть автоматичні відповідно до контракту. Ми обговорили multisig характер передачі рахунків за абсолютною цілісності проекту. Але те, що залишилося, можна визначити за допомогою смарт-контракту та голосування для визначення використання «Фонду».

Потужність в цифрах, річні стимулів, членство для життя шляхом пожертвування (тільки перший рік) і фінансування були обговорені. Оптові закупівлі або кооперативні покупки була порушена. Голосування і метод консенсусу була порушена. Але що також була порушена надає шаблони і моделі для членів, щоб бути взірцем для інших для технології і blockchain можливостей Ефіріума. Питання зводиться до того, є цінність і стимул досить для обгрунтування для інших, щоб створити цю силу в цифрах?

Було доведено до мене цього за допомогою простого пошуку в Ефіріума Cooperative (пошукові слова), що є й інші кооперативи, що утворюють в просторі Ефіріума. З того, що я бачив, не залишилося жодного в цьому аспекті членства, проте, що було помічено, є потенційними членами цієї кооперативу. Що не було обговорюється потенційні спільні рекламні зусилля, якщо це дозволено і погоджено, або місце, де учасники можуть поспілкуватися з іншими для подальшого розвитку або підприємств в цьому просторі. Така спільна могли сформуватися в якості ресурсу для інших для мереж або це може бути затребуваних для стимулювання будучи членом (1-й рік, до якого приєдналися в порядку дарування) або (другий рік і за її межами) майбутніх членів. Вона не може бути розглядати як піраміди, як прозорість blockchain і смарт контракти будуть полігон, це просто, що цей проект зажадає розробників, щоб допомогти в його реалізації і розкачати (як розумні контракти вимагають). Звичайно, це потрібно обговорювати, поліпшені, стільки невідомо включаючи розробку самих або структура стимулів і т.д. смарт контрактів

Це вже обговорювалося WeiFund але це було передчасно, щоб зареєструватися, до того ж це не так, щоб вхід Ефіріума Адреса в зв’язку з цим, так як це вимагало б multisig і управління за одну людину. Я поклав цю пропозицію перед іншими, щоб побачити, якщо є якийсь інтерес в формуванні Ефіріума кооперативних і подивитися, якщо є може бути допомога в написанні контракти на сітку з blockchain щоб бути працездатним і життєздатним. Ще не обговорювалося будь-яку вимогу про реєстрацію або статусу некомерційного або для статусу прибутку, або, можливо, якщо є який-небудь спосіб, щоб працювати під егідою існуючої організації.

В даному технічному документі було написано на 16 лютого 2016 року і підлягає перегляду і від спільноти Ефіріума. Це було написано в Google Docs для прозорості і докази робочих цілей.

Ефіріума Homestead документація https://ethereum-homestead.readthedocs.org/en/latest/

Ефіріума Поточні Аукціони
одним з найгарячіших речей, щоб вийти з blockchain технології і cryptoeconomy є розумним контракт.

Подумайте про це, ви можете купити голів великої рогатої худоби за допомогою смарт-контракту.

Ви можете купити +1969 Mustang Mach 1 з 351 Клівленд за допомогою смарт-контракту.

Можна купити яхту за допомогою смарт-контракту.

Так в очі, ви могли б купити будь-яку спорткарів, майно, крихітні будинки, або що-небудь за допомогою смарт-контракту.

Питання зводиться до ви приймете Ефіріума за те, що ви продаєте? Ви платите б мати договір складений і покласти на blockchain для того, щоб ваша пропозиція і залучити до відповіді на це смарт контракту? Якщо ви звернетеся до цього сайту по можливості розробити що розумні контракт і свої умови продажу, і нехай це буде відомо, що ви готові платити за аукціонною.

Продаж-готелю, важке обладнання, неліквіди? Дайте мені знати, що ви маєте на увазі, і прийти з тим, що ви готові платити.

Благодійні заходи? Уже аукціон. Питання зводиться … ви приймете Ефіріума?

Як перевірити баланс Ефіріума
Після того як ви створили Ефіріума балансу і грав з Hello World, битися головою, і прийшов до тями, пора перевірити свій баланс. Я зробив помилку, приймаючи один місяць від цього проекту і був змушений кружляти назад. Я набрав у те, що я думав, що я потрібен і отримав помилку синтаксису від Баш. Я повинен був поставити запитання.
Уважний людина в Ефіріума спільноти знову простягають через та допоміг, дивно, як це працює!

Ось що мені потрібно зробити:
я повинен був набрати в новому терміналі: гет консолі

1. гет консолі
2. eth.getBalance ( ‘0x0e86fa24486e9de0550540537ae65f3eed414172’)
3. У червоний, мій ІВП баланс з’явилися, так це спрацювало!
940383300000000000

Примітки: (від rfikki)
web3.fromWei ( “940383300000000000”, “Ефір”)
інші підрозділи (тобто “ефір” частина), перераховані тут

Це підмножина ефірних
функціональних checkAllBalances () {
вар я = 0;
eth.accounts.forEach (функція (е) {
console.log ( “eth.accounts [” + я + “]:” + E + “\ tbalance: “+ web3.fromWei (eth.getBalance (е),” ефір “) +” ефір “+”
“);
я ++;
})
};
Запустивши даний скрипт в консолі, а потім введіть checkAllBalance ()

ОК моя перша спроба після спроби запустити цей сценарій в гетів консолі (результат): Не визначено ‘

rfikki
7:38
Так, то ви повинні ввести і запустити: checkAllBalances ()

rfikki
7:40
btcmacroecon ви також можете запустити його з параметром для кожного рахунку, як цього checkAllBalances (0).

rfikki
7:43
0 в дужках є рахунком ви хочете запитати баланс для. Так (0) буде вашим coinbase, (1) буде вашим другим рахунком, і (2) буде ваш третій рахунок, і так далі

rfikki
7:52
Ах, я бачу, ви не використовуєте гет прикріпити. Ви, ймовірно, слід почати вашу консоль з прикріпити параметра. Це буде набагато простіше. Ви на вікнах?

rfikki
7:54
Так відкрити нове вікно командного рядка і введіть: гет прикріпити

rfikki
7:54
Так відкрити нове вікно командного рядка і введіть: гет прикріпити
переконатися видавати гети прикріпити команду з каталогу, де ваш гет екземпляр знаходиться, якщо вам не ваш шлях встановлений правильно в Linux.
Див: HTTPS: / /github.com/ethereum/go-ethereum/wiki/JavaScript-Console

Навіть після всього, що я не міг отримати свій баланс в терміналі! Так що мені довелося обдурити! По крайней мере, я повернувся битися головою об стіну з проектом Etherheum! Www.etherchain.org

Натисніть посилання вище, щоб перевірити ETH баланс. Введіть Ваше adddress.

Ефіріума Challenge – Отримати Ефіріума Адреса & Free ETH за 3 хвилини або менше https://bleutrade.com/sign_up/8982 сторінка реєстрації
https://bleutrade.com/home/8982 головну сторінку
https://bleutrade.com/exchange/8982 торгівлі сторінка

Bleutrade криптовалюта Обмін

http://www.faucether.com/index.php?r=0x0e86fa24486e9de0550540537ae65f3eed414172

http://eth.bleufaucet.com?r=0xec3942f0f6166552cb306ba54efc797765894ba5

http://freeeth.com/?r=6056

http://free-ethereum.com/signupin/46004
http://www.eth-faucet.com?r=0x0e86fa24486e9de0550540537ae65f3eed414172

http://www.etherfaucet.org/?r=631
http://www.ethereumfaucet.org/?r=10184
http://www.etherfaucet.net/?r=0x0e86fa24486e9de0550540537ae65f3eed414172

0x0e86fa24486e9de0550540537ae6 5f3eed414172 (Ефіріума адреса)

У мене був друг розкажіть про Bleutrade і вирішив дати йому спробувати для торгівлі в криптовалюта. Я намагався кілька і зазвичай торгувати на Bittrex. Хочу закликати вас, щоб налаштувати обліковий запис, так що ви можете створити свій власний гаманці (Bitcoin, дож, тире і т.д., або новий криптовалюта приймаючи крипто ринки штурмом, Ефіріума).

Так я створив обліковий запис на Bleutrade, дав їм ім’я користувача, пароль і ва ла. Потім я пішов до свого імені користувача в правому верхньому кутку і натиснув її (приймає вас в профіль, мої гаманці, мої накази і т.д.). Я натиснув на мої гаманці (в цілях отримання гаманець отримує адресу, шахта 0x0e86fa24486e9de0550540537ae6 5f3eed414172 і я просто генерується його після створення нового безкоштовного облікового запису на Bleutrade). Був просто. Перейти до мій гаманець, переборщувати з правого боку і натисніть + і вдарив падіння вниз і натисніть зробити депозит. Скопіюйте та вставте адресу гаманця (і / або QR Code), і ви зробили. Зберегти, що де-файлу, в хмарі, соціальні медіа і т.д. Це простий спосіб, щоб бути безпечним і коли у вас є достатньо, то ви хочете більш високий рівень безпеки з вашим власним гаманцем QT, то зробити це сміливий крок. Але зараз це простий спосіб, моя робота навколо і моя порада вам почати роботу.

Я потім вводиться що 0x0e86fa24486e9de0550540537ae6 5f3eed414172 в приймальний адресна частина Ефіріума Змішувачі. Потім я натиснув коробку, що сказав, що я не робот. Потім я отримав ETH відправлено безпосередньо з моїм аккаунтом Bleutrade в гаманці Ефіріума. Готово.

Те, що я тільки що пояснив це дуже простий спосіб отримати різноманітні гаманця адрес без клопоту завантаження Гаманець QT за 599 монет.

Я закликаю вас почати працювати з криптовалюта цей шлях.

Мій друг також сказав мені про те, що Bleutrade платить членам Це на всіх зборів збору для кожні 4 години торгової сесії! Ви отримуєте акції Bleutrade так що це ще одна причина, щоб зареєструватися. Що ви втрачаєте? Спробуйте кілька вільних змішувачі та обмін, щоб зберегти ваші монети. І це, як. Дотримуйтесь ці кроки мені треба було всього 3 хвилини, і я був новий обмін і новий гаманець для Ефіріума. Тепер спробуйте його з Bitcoin, дожа, тире або що ви хочете.

Ефіріума Faucets
http://www.faucether.com/index.php?r=0x0e86fa24486e9de0550540537ae65f3eed414172

http://www.etherfaucet.org/?r=631

http://www.ethereumfaucet.org/?r=10184 http://free-ethereum.com/signupin/46004

http://www.eth-faucet.com?r=0x0e86fa24486e9de0550540537ae65f3eed414172

http://www.etherfaucet.net/?r=0x0e86fa24486e9de0550540537ae65f3eed414172

http://freeeth.com/?r=6056

http://eth.bleufaucet.com?r=0xec3942f0f6166552cb306ba54efc797765894ba5

Онлайн-чат з / Ефіріума автором, Bitcoin Magazine співзасновником Віталік Бутерін http://www.thebitcoinchannel.com/archives/52747
Ефіріума документація
Опубліковано 1 січня 2016 року по Вудман

Для НЕ розробник, який хоче занурюватися в глибокий боку, я вважаю за необхідне, щоб зламати бар’єри і припущення з боку розробників. Не зрозумійте мене неправильно, це далеко розумні люди, ніж I. Але це також необхідно, щоб почати десь, і те, що кращого місця, ніж просто плавання в. Концепція та ж, і так, ви як правило, повинні навчитися плавати перед вами занурення в глибокий кінець, але припустимо, що ви можете тримати воду і протектор. Така моя точка. Необхідно також, щоб заповнити прогалини між додатками розвитку і реальних, і це має багато наслідки будь то прийняття або допомогти навчити інші, або навіть розробників. Саме тому необхідно, щоб задокументувати це.
Як змішані єдиноборства, хорошими партнерами навчання допомогти вам і виправити свої помилки, а це те, що хороші партнери навчальні робити. Ми всі тут, щоб дізнатися. Я хочу дізнатися, де я недоліки в розвитку або кодом, як я возитися навколо з Ефіріума. Мій неакуратно код може бути смішно, але це можна виправити, коли мої помилки вказали, все, що я сподіваюся бути повернуті на правильний шлях, навчаючись на своїх помилках, і вжити заходів щодо виправлення становища. Це практика і практика, як ми стали добре підготовлені воїни. Це не відбудеться протягом ночі. Якщо я роблю ті ж дурні помилки, я думаю, багато інших будуть робити ті ж дурні помилки, і я сподіваюся, що зможу отримати деяку допомогу, допомагаючи наступний хлопець, якщо він документально, може бути, для Ефіріума для чайників (як я), але які могли б стати прикладом для інших і, що було необхідно, щоб заощадити час і перейти до великих і кращих речей.
Так що не сміятися, а сміятися, якщо ви хочете, я знаю, що це неакуратно, але де розробники або ці діти швидко скоротити люди вниз для такої відсутності кодування навичок, тому я хочу, щоб допомогти собі, допомагаючи іншим, і Ефіріума, виявляється, корисно вже, а також велике місце, щоб дізнатися деякі основи, в тому числі і Linux, код і як діють в терміналі, і стати більш знайомі з командами в рамках системи. Я хочу подякувати тим, хто допоміг побачити значення в цьому реченні.
Якщо я допомогти вам, розглянути питання про направлення мені Ефіріума! Я будую свій гаманець і хочуть, щоб допомогти вам побудувати свій гаманець теж.
0x0e86fa24486e9de0550540537ae65f3eed414172 <- Ефіріума адреса Brent @ Brent-HP ~ $ гетів --dev --port 30304 --networkid 9195333 --datadir ~ / .ethereum_experiment2 консолі 2> > out.log.geth
екземпляр: Гет / v1.3.2 / Linux / go1.5.1
каталогу_данних: /home/brent/.ethereum_experiment2
coinbase: нульова
в блоці: 0 (пор, 31 грудня 1969 16:00:00 PST)
модулі: адмін: 1,0 дБ: 1,0 налагодження: 1,0 пов: 1,0 шахтар: 1,0 чиста: 1,0 легковий: 1,0 тсс: 1,0 txpool: 1,0 web3: 1,0
>

що отримав мій експериментальний blockchain працювати, потрібно спробувати це слідувати разом з керівництва. Почніть звідси.
Код JavaScript включений вузол, монолітність що сказав blockchain що робити.

Таким чином, сценарій я послав вам (див нагорі) код для запуску гет / ланцюг

створює і витратні
видобуток починається
компілює код для вітання (солідності)
ставить код на блок Chian

Новий день 1 січня 2016: З чого почати? О так ну, щоб мої Чорт Hello World на роботу! Ще працюємо над цим. Це моє завдання. Що я роблю неправильно?
* Примітка Твердість вискочив нижче.
Brent @ Brent-HP ~ $ гет консолі 2 >> / DEV / нуль
екземпляр: Гет / v1.3.2 / Linux / go1.5.1
каталогу_данних: / Головна / Brent /. Ефіріума
coinbase: нульова
в блоці: 765091 (Втр, 29 грудня 2015 00:03:49 PST)
модулі: Адмін: 1,0 дБ: 1,0 налагодження: 1,0 пов: 1,0 шахтар: 1,0 чиста: 1.0 Особисті: 1.0 тсс: 1,0 txpool: 1,0 web3: 1.0
> eth.getCompilers ()
[ “Твердість”]
> ^ C
>

Наступним кроком (так як я отримав Твердість працювати) говорить:
Як зв’язати компілятор в Geth

Тепер поверніться до консолі і введіть наступну команду, щоб встановити Šolc, замінивши шлях / к / Šolc на шлях, який ви отримали на останній команди ви зробили:
Так що мій останній шлях показує наступне: DATADIR: /home/brent/.ethereum, з яких я беру це є домом / Brent / .ethereum

Дозвольте мені спробувати. Так що я повернутися до моєї консолі і ось воно:
Brent @ Brent-HP ~ $ admin.setSolc ( “будинок / Brent / .ethereum”)
Баш: Синтаксис помилка поруч несподіваних знак `” головна / Brent / .ethereum ” ‘

Баш: Синтаксис помилка поруч несподіваних знак.

Що я не так роблю?