ІНКОТЕРМС DASHBOARD

ІНКОТЕРМС DASHBOARD

Прокрутіть вниз (права сторона) для повного слайд-шоу

https://docs.google.com/document/d/13oo-6h-TYmtK1YDb2WSDX_AGDkZa_Dr9gGpZE_ZASZM/edit#heading=h.5wrvjlnxlk0a

Звичайно кращий обертається земна куля і відображення буде відкритим вихідним кодом. Є варіанти з цього приводу.

Інкотермс Обробка платежів Dashboard
За Brent Woods
A Bitcoin макроекономіці ексклюзивною. Кредит г – н Ерік Martindale
Мета: User Story
Мета обробки платежів Dashboard Інкотермс є створення системних рішень на основі міжнародної торгівлі шляхом Інкотермс. Ці міжнародні стандарти є умови продажу для імпортерів, експортерів, експедиторів, і що включає в себе інші фактори , в тому числі вартості товарів, відповідальності (страхування), транспорт (повітряний, океан, залізничні, вантажоперевезення), мит, податків і митного оформлення, все виходячи з термінів. Включення Bitcoin і криптовалюта до Інкотермс та системи інформаційної панелі буде працювати , щоб включати в себе оплату в Bitcoin, дозволяючи при цьому для будь-яких Інкотермс бути скасований або будь-який варіант. Інкотермс чітко визначені стандартом. Bitcoin і система приладової панелі дозволить коригування валюти і назад в тверду валюту, але з використанням Bitcoin і криптовалюта, збори дозволять збільшити конкуренцію, негайна сплата, і менші гонорари за весь імпорт і експорт досвід, будь то будь-яке поєднання транспорту , і це , звичайно , буде включати в себе загальну вартість товарів і продуктів, послуг і все з допомогою акредитива , якщо потрібно , то й з допомогою смарт – контракту і blockchain технології. Відділів закупівель, імпортерів, експортерів, торгові асоціації, експедитори, авіакомпанії, океанські лайнери, залізничні, автотранспортні компанії, і навіть Customhouse брокери, склади і фінансові послуги компанії можуть отримати вигоду з рішень і можливостей цієї панелі управління, а також пропонує можливості для комбіновані замовлення або кооперативне купівельної спроможності , щоб змусити кращу якість, сервіс і конкуренції на світовому ринку. Bitcoin і blockchain пропонує таку можливість, а також обробка приладової панелі Інкотермс платіж буде система користувача , який може включати в себе електронний інтерфейс даних, якщо не зробити його застарілим. Його користувачі не тільки бути в змозі платити в Bitcoin за “Інкотермс” , але вони будуть в змозі використати це в якості сервісу для розміщення замовлень з виробниками, відстежувати поставки, або використовувати державні тарифи і розцінки за всіма аспектами вартості товарів, послуг, транспорт, страхування, а також загальні витрати на ланцюжка поставок матеріально – технічного забезпечення. Введіть в смарт – контрактів і blockchain технології, ця система приладової панелі буде пропонувати поліпшення світової торгівлі і прийняття Bitcoin і криптовалюта шляхом міжнародних стандартів в даний час прийняті і чітко визначені.
Імпортер – Як імпортер я хочу заплатити в Bitcoin , щоб зберегти в операційні витрати і поправочний коефіцієнт (ВКВ) і потім перетворити назад в тверду валюту.
Я також хочу можливість змінювати умови продажу для конкурентної переваги, і взяти під свій контроль , що з допомогою системи електронних панелей для роботи з експедиторами і транспортними компаніями мого власного вибору, якщо не джерело від інших постачальників товарів.
Я також хочу , щоб мати можливість відстежувати всі мої поставки , що надходять по залізниці Inbound, вантажівка, океан або повітря, в комплекті з оновленням статусу.
Я також хочу бути забезпечено з допомогою контракту і акредитива (L / C).
Я також хочу , щоб мій митний брокер , щоб мати доступ до моєї приладової панелі.
Експортер – Як експортер я хочу використовувати панель Інкотермс відстежувати всі замовлення і бути забезпечені з оновленнями статусу для всіх методів транспортування.
Я хотів би прийняти Bitcoin, але я хочу , щоб усунути мінливість і мати можливість конвертувати в тверду валюту.
Я хотів би запропонувати Інкотермс збільшити бізнес і нові продажу, пропонуючи можливість вибрати Інкотермс при імпортерів (замовників) вибору.
Я хочу , щоб для оптових закупівель у кількох покупців або кооперативів і торгових асоціацій із зобов’язанням через смарт – контракти з незмінної технології blockchain.
Я хотів би прийняти пропозиції для замовлень, а також здійснювати з допомогою контракту з можливістю підписати акредитиви або конкретних Інкотермс.
Мені потрібно доказ договору з метою задоволення потенціалу у виробничому середовищі з метою задоволення попиту.
Експедитор – Ця організація бажає використовувати панель Інкотермс для наших клієнтів , які бажають платити або приймати Bitcoin.
Нам потрібна можливість відстежувати і відслідковувати наші замовлення клієнтів або контейнерні вантажі і прекліра митниці через електронний інтерфейс даних або використовувати blockchain технології для того , щоб прекліра митниці.
Нам потрібна можливість конвертувати Bitcoin в тверду валюту або тверду валюту в Bitcoin, але включає в себе всі міжнародні валюти, в той час даючи можливість іншим cryptocurrencies в приладовій панелі.
Нам потрібна можливість публікувати свої тарифи і ціни для кожного Інкотермс для того , щоб використовувати Інкотермс панель.
Ми повинні забезпечити комплексні послуги та можливості і ланцюжки поставок матеріально – технічного забезпечення, і що включає в себе страхування, вантажоперевезення, митне оформлення, складування, від дверей до дверей або порту в порт в залежності від Інкотермс.
Нам потрібна можливість використовувати опубліковані тарифи авіакомпаній, транспортних компаній, океанські лайнери, з усуненням помилок означає можливість гарантувати нашу оцінку і цитати з наших носіїв, будь то залізничний, океан, повітря або автотранспорт, і що включає в себе паливо за додаткову плату.
Оперативно, нам потрібна можливість розмічати ціни опубліковані послуг , пов’язаних з морських перевезень (менше контейнера навантаження, повне завантаження контейнера, і Насипні), повітряні перевезення, перевезення вантажів (менше вантажівкою і повним вантажівкою), складування, страхування, і кожен аспект за міжнародним стандартом (Incoterms).
Ми хочемо , щоб здатність , щоб задовольнити оптових закупівель і пропонують знижки за обсяг (зміна цін) для прийняття в Bitcoin і управління на приладовій панелі.
Ми хочемо , щоб здатність надавати щомісячні звіти або за угодою для підтвердження оплати і доставки.
Нам потрібна можливість підписати контракт замовлення маршрутизації від вантажовідправників для прийняття в Bitcoin і шкода , що ми могли б зробити це з допомогою панелі управління з можливістю спілкування , і ми готові платити в Bitcoin , щоб використовувати цю функцію.
Міжнародна асоціація торгівлі – Як торгова асоціація , яка працює в цілях економічного розвитку нашого регіону світу, ми бажаємо здатність приймати Bitcoin в якості засобу платежу
Ми хочемо прийняти оптові закупівлі з кількох покупців , які здійснюють по контракту або з допомогою смарт – контракту і забезпечить прийняття по контракту.
Ми хочемо , щоб забезпечити пропозицію для масових вантажів купує від нашої торгової асоціації , будь то 1 контейнер або 500 або специфічні терміни і бути щотижня або щомісяця або щорічне зобов’язання , але шляхом смарт – контракту.
Ми хочемо , можливість використовувати панель управління для Інкотермс.
Ми бажаємо можливість для наших покупців (або імпортерів) , щоб мати можливість використовувати інформаційну панель для Інкотермс.
Ми бажаємо можливість вибору експедитори, океанські лайнери, авіакомпанії, і митних брокерів , які прийматимуть Bitcoin або пропонують управління приладової панелі у відповідних країнах по всьому світу.
Відділів закупівель, управління ланцюгами поставок – Ми хочемо , щоб можливість розміщувати замовлення на поставку з нашими постачальниками і виробниками через приладову панель.
Ми хочемо , щоб платити в Bitcoin і можливість конвертувати валюту.
Ми хочемо , щоб можливість використовувати панель управління для наших постачальників або сегментів смуги руху , які не братимуть Bitcoin і раціоналізувати нашу покупку , але хочуть , щоб заощадити гроші через операційні витрати і тим самим Bitcoin.
Ми хочемо , щоб доказ поставки.
Ми вимагаємо поновлення статусу вантажів з метою задоволення вимог для виробництва або термінів.
Ми хочемо , щоб можливість використовувати панель управління в усьому світі.
Ми хочемо , щоб можливість мати наш експедитора або авіакомпанії або Морські перевезення вантажів компанії мати доступ до управління нашою приладової панелі тут і за кордоном, конкретної необхідності.
Ми хочемо , щоб шукати нових постачальників і хотіли б об’єднати нашу купівельну спроможність з іншими , щоб придбати оптових закупівель з іншими відділами закупівель товарів, з можливістю фіксації з допомогою смарт – контракту, щоб отримати кращі ціни на товарних позицій, товарів і послуг.
Авіакомпанія, Ocean Liner, Вантажоперевезення Компанія, транспорт Брокер – Ми хочемо , щоб можливість публікувати наші тарифи або ціни , як ми будемо приймати Bitcoin.
Ми вимагаємо можливість конвертувати назад в тверду валюту або будь-якої міжнародної валюті.
Нам потрібна можливість відстежувати постачання і вимагати докази поставки через приладову панель.
Ми бажаємо можливість публікувати наші тарифи і мати можливість оновлювати їх.
Ми бажаємо можливість включати паливний збір суми.
Нам потрібна можливість погодитися на контракти з покупцями і замовниками наших транспортних послуг.
Нам потрібна здатність формулювати пропозиції в контрактні відносини з допомогою цієї панелі управління, щоб усунути несплату через покупців через панель управління.
Брокери Митні – Нам потрібна здатність прекліра через митницю будь то електронний інтерфейс даних , але буде розглядати смарт – контракт і blockchain технологію , якщо він здатний, щоб очистити товари для наших клієнтів.
Нам потрібна можливість Transact як у твердій валюті або міжнародних валютах , але і в Bitcoin для мит і податків.
Як митних брокерів ми можемо прийняти Bitcoin за наші послуги і хочете використовувати інформаційну панель, але відповідно з вимогами законів потребують можливість конвертувати з Bitcoin в тверду валюту, щоб заплатити мита і податки.
Страхові компанії – Ми вимагаємо договірного угоди для цілей відповідальності і бажання використовувати панель для смарт – контрактів.
Ми повинні мати можливість публікувати свої ставки і котирування для того , щоб забезпечити продукти, товари і відповідальність, для всіх видів транспорту.
Ми хочемо , щоб прийняти Bitcoin і забезпечити новий бізнес і буде працювати у всіх Інкотермс.
Нам потрібна можливість пропонувати конкретні смуги (або країна) в зв’язку з вимогами по закону , включаючи морське право.
Ми вимагаємо можливість платити претензій через смарт – контракт і blockchain технології так само , як прийняти Bitcoin.

Інша: Сценарій приладової панелі одна річ, функціональна платформа для всіх вхідних і вихідних логістики по всій земній кулі, у видимій форматі , який описує “Інкотермс” або умови продажу. Тобто користь для будь-якого імпортера або експортера, або постачальника послуг або будь-якого провайдера або групі закупівель , яка спирається на внутрішньому транспорті. Це інший , щоб створити стан сайту мистецтва і бути лідером в зміні міжнародної банківської , як він ставиться до транзиту товарів і товарів.
Google Earth цікавий тим , що він може бути включений, будь то рухомої Землі або карту, або обидва, але шляхом включення цієї функції, вона може бути сегментований , щоб відповідати потребам кожного “рахунки” для відстеження всіх їх по всьому світу трафік, і це може бути можливим , щоб розірвати цей сегмент смуги руху вниз до відповідальності як покупця або продавця для існуючих замовлень, або ця функція може бути також для пошуку і прибувають на конкурентні котирування повинні Інкотермс бути змінені або за “пропозицію” або “бронювання ” на підставі контракту або« розумних »договорів. Скажімо , вантажовідправник в Роттердамі був відповідальний за транспорт в порт, це може бути відображено на цій нозі транспортування від початку координат до порту, в той час як карта може також відображати відповідальність з одного разу над кораблем все шляху до дверей імпортер, скажімо , в Лос – Анджелесі. Кольорові смуги “закодовані” може вказувати на себе відповідальність і вказати на порядок або порядок закупівлі загальних витрат на транспорт , щоб прийти до істинної вартості. Точно так само будь-Інкотермс можна було б використовувати, щоб прийти до істинної вартості повинна скласти розвороту потрібно або подивитися на інші варіанти , щоб поліпшити ціни, послуги або навіть басейн купівельної спроможності з іншими користувачами через «смарт – контракт” , щоб встановити кращу ціну, за контрактом або контракт пропозицію. Це спричинить за собою не тільки транспортні витрати, а й вартість товарів і commodies, а також всі послуги по шляху, в тому числі страхування. Візуальне відображення з допомогою револьверного земного шара було б цікаво, але це також може бути переведено на функцію карти в рівнинній, але і рівнинним (1D карта) і обертається земна куля можна було б використовувати специфічні для облікового запису, або всі поточні замовлення в дорозі, або повна історія з рахунком (тобто експедитора або авіакомпанії), або товар навіть конкретний код товару (в порядку , встановленому митним органом). Ця функція відображення може збігатися з панеллю приладів , яка буде використовуватися для даних, контрактів, ціноутворення, цитати і історії. Функція карта буде просто показати його сегмента смуги руху і в координації кольору , щоб вказати Інкотермс і для візуального аспекту, але це просто ще один інструмент для будь-якого відділу беруть участь.
За словами розробників Google і вказав Ерік Martindale, ви могли б , ймовірно , просто використовувати шар Google Maps Data: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/datalayer~~HEAD=dobj

12:30

Google Earth також завантажує KML і має можливості поновлення: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/kmllayer

В цьому випадку всі крапки походження і всі кінцевий пункт призначення, кожен порт або аеропорт ( в залежності від смуги руху та виду транспорту), кожен склад (транспортний режим або) експедитора можуть бути виділені і відзначені.
Кожен аспект вартості (в Bitcoin або інших криптовалюта, включаючи тверду валюту) можна розбити (якщо для цитати послуг) , включаючи по вартості товарів , специфічних для замовлення на купівлю або “пропозицію” до покупця, або узгодженим замовлення на продаж (специфічні для контракт або котирування) в той час як це також може бути розбита специфічними для Bitcoin – адреса або фізичну адресу , якщо “об’єднаних закупівлі” можуть бути розроблені в відповідно з “розумним контрактом”.
Якщо це має статися в будь-який момент часу, імпортер або експортер може бачити в режимі реального часу , загальні витрати , якщо у твердій валюті (країни походження або країни призначення) від загальної вартості якщо Bitcoin або будь криптовалюта. З огляду на операційні витрати, загальна сума витрат, від дверей до дверей, він буде пізнаваний різниця у вартості між твердою валютою і Bitcoin. Це де конкуренція йде між конкуруючими валютами. І це , звичайно , приладова панель з можливістю регулювання назад в тверду валюту по мірі необхідності, будь то з допомогою партії або специфічними для того, що означає по одному за раз, але це також може бути зроблено в кінці дня, але конкретних потреб і вимог будь-який користувач приладової панелі.

© Брент Вудс і www.bitcoinmacroeconomics.com, [2016 – 2050]. Несанкціоноване використання та / або
дублювання цього матеріалу без спеціального і письмового дозволу від автора цього сайту і / або власника
строго заборонено. Витяги і посилання можуть бути використані, при умови , що повне і ясне кредит надається
[Brent Woods] і [BitcoinMacroeconomics.com] з відповідним і певному напрямку до
початкового змісту.

Дивись також:

http://bitcoinmacroeconomics.com/2015/09/22/incoterms-and-the-cryptoeconomy/
https://en.wikipedia.org/wiki/Incoterms
Згідно Вікіпедії:
Правила Інкотермс або Міжнародні Комерційні умови являють собою серію зумовлені комерційні умови , опубліковані Міжнародної торгової палати (МТП). Вони широко використовуються в міжнародних комерційних операціях або процесах закупівель. Серія з трьох букв торгових термінів , пов’язаних із загальними договірної практики продажів, правила Інкотермс призначені , перш за все , чітко повідомити завдання, витрати і ризики , пов’язані з транспортуванням і доставкою товарів.

Правила Інкотермс приймаються урядами, правоохоронними органами, і фахівців-практиків по всьому світу для інтерпретації найбільш широко використовуваних термінів в міжнародній торгівлі. Вони призначені для зменшення або усунення взагалі невизначеностей, що виникають з різною інтерпретації правил в різних країнах. Як такі, вони регулярно включаються в договори купівлі-продажу [1] по всьому світу.

Вперше надруковано в 1936 р правила Інкотермс були підлягати періодичному оновленню, з восьмим версія-Incoterms® 2010 [2] ‘- будучи опублікованою 1 січня 2011 року “Інкотермс” є зареєстрованою торговою маркою МКС.
Національні Інкотермс камери.

зміст

1 Інкотермс 2010
2 Інкотермс в урядових Правил
3 Правила для будь-якого виду транспорту
3.1 EXW – Ex Works (назва місця навантаження)
3.2 FCA – Free Carrier (назва місця поставки)
3.3 СРТ – перевезення оплачені до (назва місця призначення)
3.4 CIP – перевезення і страхування оплачені до (назва місця призначення)
3.5 DAT – Поставляються в терміналі (названий термінал в порту або місці призначення)
3,6 DAP – Поставляються на місці (назва місця призначення)
3.7 DDP – Поставка з оплатою мита (назва місця призначення)
4 Правил морського і внутрішнього водного транспорту
4.1 FAS – франко вздовж борту судна (назва порту відвантаження)
4.2 FOB – Франко борт (назва порту відвантаження)
4.3 CFR – Вартість і фрахт (назва порту призначення)
4.4 CIF – вартість, страхування і фрахт (назва порту призначення)
5 Розподіл видатків на покупця / продавця в відповідно до Інкотермс 2010
6 Попередні терміни з Інкотермс-2000 виключені з Інкотермс 2010
6.1 DAF – Поставка до кордону (назва місця поставки)
6.2 DES – Delivered Ex корабель
6,3 DEQ – Delivered Ex Quay (назва порту доставки)
6.4 DDU – Поставка без оплати мита (назва місця призначення)
7 Дивись також
8 Довідки
9 Зовнішні посилання

Інкотермс 2010

Інкотермс 2010 є восьмим набір заздалегідь визначених міжнародних умов контракту, опубліковані Міжнародною торговельною палатою, з першим набором того, були опубліковані в 1936 р Інкотермс 2010 визначає 11 правил, в порівнянні з 13 правилами, визначеними Інкотермс 2000. [3] Чотири правила версії 2000 року ( «доставка до кордону”, DAF; “Delivered Ex Ship”, DES; “Delivered Ex Quay”, DEQ; “Поставка без оплати мита”, DDU). [4] замінені двома новими правилами ( “Поставляється в Терміналі”, DAT; “Поставлений на місці», DAP) в правилах 2010 року.

У попередній версії, правила були розділені на чотири категорії, а 11 зумовлені умови Інкотермс 2010 поділяються на дві категорії , засновані тільки на методі доставки. Чим більше група з семи правил може бути використаний незалежно від способу транспортування, причому менша група з чотирьох чоловік бути застосовні тільки до продажів , які тільки включають транспортування води , де стан товару може бути перевірено в момент навантаження на борт судна , Тому вони не повинні використовуватися для контейнерних вантажних
Інкотермс в урядових Правил

У деяких країнах витрати обов’язок товарів можуть бути розраховані проти конкретного Інкотермс (наприклад , в Індії, мито розраховується по відношенню до вартості СІФ товарів, а також в Південній Африці борг розраховується по відношенню до вартості FOB товарів) , З – за цього він є загальним для контрактів на експорт в ці країни , щоб використовувати ці Інкотермс, навіть якщо вони не підходять для обраного виду транспорту. Необхідно виявляти обережність , щоб гарантувати , що питання відповідальності вирішуються шляхом переговорів із замовником. \
Правила для будь-якого виду транспорту
EXW – Ex Works (назва місця навантаження)

Продавець робить товари доступні на їх території. Цей термін ставить максимальне зобов’язання покупця і мінімальних зобов’язань на продавця. Термін Ex Works часто використовується при створенні початкової котирування для продажу товарів без будь-яких витрат, що включаються. EXW означає, що покупець бере на себе ризики, для чого вантаж в кінцевий пункт призначення. Або продавець не завантажує товар на транспортних засобах і не очищає їх на експорт, або якщо продавець не здійснити завантаження товару, він робить це на ризик покупця і вартості. Якщо сторони бажають, щоб продавець несе відповідальність за навантаження товару на місці відправлення і нести ризик та всі витрати такого вантаження, то це повинно бути ясно, додавши формулюванням даного дії в договорі купівлі-продажу.

Покупець організовує пікап вантажу від призначеного сайту суднового постачальника, є власником вантажів при перевезеннях, а також несе відповідальність за очищення товарів через митницю. Покупець також несе відповідальність за виконання всієї документації на експорт.

Ці вимоги до документації можуть привести два основних питання. Під – перше, умова покупця для завершення експортної декларації може бути проблемою в деяких країнах (НЕ в останню чергу, Європейський союз) , де митні правила вимагають декларанту бути або фізична або юридична особа резидентами в межах юрисдикції. По- друге, більшість юрисдикцій вимагають від компаній надати документи , що підтверджують експорт для цілей оподаткування. У відвантаження Ex Works, покупець не зобов’язаний не надавати такі докази, або в самому справі навіть експортувати товари. Тому вкрай важливо , щоб ці питання обговорюються з покупцем до того , як договір буде узгоджений. Цілком може бути , що інший Інкотермс, наприклад, приміщення FCA продавця, може бути більш підходящим.
FCA – франко-перевізник (назва місця поставки)

Продавець поставляє товар, що пройшов митне очищення для експорту, в названому місці. Це може бути на перевізника, зазначеного покупцем, або іншій особі, призначеній покупцем.

Слід зазначити , що вибір місця поставки впливає на зобов’язання щодо завантаження й розвантаження товару у такому місці. Якщо поставка здійснюється в приміщенні продавця, то продавець несе відповідальність за навантаження товару на перевізника покупця. Однак, якщо поставка відбувається в будь-якому іншому місці, то продавець вважається доставило вантаж , як тільки їх транспорт прибув в названому місці; покупець несе відповідальність за обидві розвантаженням вантажів і навантаження їх на свій власний носій.
CPT – Carriage Paid To (назва місця призначення)

CPT замінює поважний терміни C & F (вартість і фрахт) і CFR для всіх режимів доставки за межами неконтейнерних Seafreight.

Продавець платить за перевезення товару до названого місця призначення. Переклади ризику до покупця на товар вручати понад до першого перевізника в місці відвантаження в країні експорту. Продавець несе відповідальність за витрати походження , включно з очищенням експорту і транспортних витрат на перевезення до названого місця призначення (або кінцевий пункт призначення , таких як об’єкти або порт призначення покупця повинен бути узгоджений між продавцем і покупцем, проте назва місця призначення зазвичай добірних з – за економічних наслідків). Якщо покупець вимагає від покупця одержати страхування, Інкотермс CIP слід враховувати.
CIP – перевезення і страхування оплачені до (назва місця призначення)

Цей термін в широкому сенсі аналогічний розглянутому вище терміну СРТ, за винятком того, що потрібен продавець, щоб отримати страховку за товар при транспортуванні. CIP вимагає, щоб продавець застрахувати товар на 110% від їх вартості відповідно до щонайменше мінімального покриття Інституту Вантажних застереженнях Інституту лондонських страховиків (який буде Institute Cargo Клауси (С)), або будь-якого аналогічного набору статей. Політика повинна бути в тій же валюті, що й договір.

CIP може бути використаний для всіх видів транспорту, в той час як еквівалентний термін СІФ може бути використаний тільки для неконтейнерних Seafreight.
DAT – Поставляється в Терміналі (названий термінал в порту або місці призначення)

Цей термін означає , що продавець покриває всі витрати на транспортування (експортні мита, перевезення, вивантаження з основного перевізника в порту призначення та порт призначення зборів) і приймає на себе всі ризики до порту призначення або терміналу. Термінал може бути порт, аеропорт, або внутрішнім Транспортно – пересадочний. Імпортне мито / податки / митна витрати повинні нести покупець.
DAP – Поставка в місці (назва місця призначення)

Інкотермс 2010 визначає DAP як “Поставлений на місці», що продавець виконав поставку, коли товар розміщений в розпорядження покупця на прибулому транспортному засобі, готовим для розвантаження в межах названого місця призначення.

Коли ризик переходить від продавця до покупця відповідно до умов DAP?

Під DAP точки зору, ризики переходить від продавця до покупця від пункту призначення, вказаного в договорі доставки продавцем.

Після того, як товар готовий до відправки, необхідна упаковка виробляється продавцем за свій рахунок, з тим щоб досягти матеріалу до кінцевого пункту призначення безпечно. Матеріали переміщаються в митній місці вибрало продавцем в експорті країни за свій рахунок під DAP. Всі необхідні юридичні формальності в країні-експортері завершується продавцем на свої витрати і ризики, для переміщення товарів до місця призначення, зазначеного в DAP. Крім необхідних процедур митного оформлення та формальностей при експорті країни, страхування до пункту призначення, вказаного в DAP вираженні виконано продавцем на своїх власних витрат і ризиків. У ПАД терміни, необхідні витрати з перевезення з будь-якими термінальні витрати оплачуються продавцем до призначення згаданого. Необхідна розвантаження вартість в кінцевий пункт призначення повинен нести продавець під DAP умовах, якщо конкретно не згадується в договорі. Якщо розвантаження витрати не можуть бути задоволені продавцем, кращі умови судноплавства може бути DAT (Постачання на терміналі на місце згадується)

Після того, як після прибуття товару в пункт призначення , зазначеного в DAP терміни, митне оформлення при ввезенні країни має бути завершено покупцем за свій рахунок і ризик. Транспортування з пункту призначення , вказаного в DAP вираженні до кінцевого пункту призначення покупця, необхідно вжити продавцем за свій рахунок і ризиків. Під DAP умовами судноплавства, продавець відповідає всі витрати і ризики для доставки товару до місця призначення , зазначеного в контракті. З такої точки розташування згаданих в DAP вираженні, покупець бере на себе всі ризики і відповідальність , щоб досягти товару в його приміщення за свій рахунок.
DDP – Поставка з оплатою мита (назва місця призначення)

Продавець відповідає за доставку товару в зазначене місце в країні покупця, а також оплачує всі витрати з доставки товару до місця призначення , включаючи імпортні мита та податки. Продавець не несе відповідальності за розвантаження. Цей термін часто використовується замість відсутності Інкотермс “Free In Store (ФІС)”. Цей термін ставить максимальні зобов’язання на продавця і мінімальних зобов’язань на покупця. З доставкою в межах названого місця всі ризики і обов’язки переходять до покупця , і вважається , що продавець завершив свої обов’язки [5]
Правила для морського і внутрішнього водного транспорту

Для того, щоб визначити, чи є право на розташування цих чотирьох правил, будь ласка, зверніться до “Кодексу Організації Об’єднаних Націй з питань торгівлі та транспортних пунктів (UN / ЛОКОД)». [6]

Чотири правила, які визначаються Інкотермс 2010 для міжнародної торгівлі, де перевезення повністю проводяться воді відповідно до нижче. Важливо відзначити, що ці терміни, як правило, не підходять для поставок в вантажних контейнерах; точка, в якій ризик і відповідальність за товар переходить, коли товар завантажений на борт судна, і якщо товари запечатані в вантажному контейнері, неможливо перевірити стан вантажу в даний момент.

Слід також зазначити , що точка , при якій ризик переходить під цими термінами змістився від попередніх видань Інкотермс, де ризик , прийнятих на борт судна.
FAS – франко вздовж борту судна (назва порту відвантаження)

Продавець виконав поставку , коли товар розміщений уздовж борта судна в названому порту відвантаження. Це означає , що покупець повинен нести всі витрати і ризики втрати або пошкодження товару з цього моменту. Термін ФАС вимагає від продавця по митному очищенню товару для експорту, який є розворот від попередніх версій Інкотермс , які вимагали від покупця організувати для оформлення експорту. Однак, якщо сторони бажають, щоб покупець по митному очищенню товару для експорту, то це повинно бути ясно , додавши явну формулювання з цього приводу в договорі купівлі -продажу. Цей термін може бути використаний тільки для морського або внутрішнього водного транспорту [7]
FOB – Франко борт (назва порту відвантаження)
Дивіться також: FOB (доставка)

FOB означає , що продавець оплачує доставку товару на судно , включаючи навантаження. Продавець зобов’язаний також організувати для оформлення експорту. Покупець оплачує вартість морської вантажні перевезення, коносаментів зборів, страхування, розвантаження і вартість перевезення від порту до прибуття призначення. Покупець організовує для судна, і вантажовідправник повинен здійснити завантаження товару на названому судні в названому порту відвантаження в відповідності з термінами , встановленими в договорі купівлі -продажу , як повідомив покупцеві. Ризик переходить від продавця до покупця , коли товар занурений на борт судна.
CFR – Вартість і фрахт (назва порту призначення)

Продавець платить за перевезення товару до зазначеного порту призначення. Переклади ризику до покупця , коли товар був завантажений на борт судна в країні експорту. Вантажовідправник несе відповідальність за витрати походження , включно з очищенням експорту і транспортних витрат на перевезення в названому порту. Вантажовідправник не несе відповідальності за доставку до кінцевого пункту призначення від порту ( як правило , пропонує прекрасні можливості для покупця), або для покупки страховки. Якщо покупець вимагає від покупця одержати страхування, Інкотермс СІФ слід розглянути. CFR слід використовувати тільки для неконтейнерних Seafreight; для всіх інших видів транспорту , він повинен бути замінений на КПП.
CIF – Вартість, страхування і фрахт (назва порту призначення)

Цей термін в широкому сенсі аналогічний розглянутому вище терміну CFR, за винятком того, що потрібен продавець , щоб отримати страховку товарів під час транзиту в названому порту призначення. CIF вимагає від продавця застрахувати товар на 110% від їх вартості в відповідно с по щонайменше мінімального покриття Інституту Вантажних застереженнях Інституту лондонських страховиків (який буде Institute Cargo Клауси (С)), або будь-якого аналогічного набору статей. Політика повинна бути в тій же валюті, що й договір. СІФ може бути використаний будь-яким видом транспорту морським і повітряним транспортом не обмежується в контейнерах або НЕ контейнерних вантажів і включає в себе всі витрати до порту / терміналу входу. CIP покриває додаткові витрати в порту / терміналу входу.
Розподілу витрат для покупця / продавця в відповідно до Інкотермс 2010

Цей термін може бути використаний , коли товари перевозяться залізницею і автомобільним транспортом. Продавець платить за перевезення в межах названого місця поставки на кордоні. Покупець організовує для митного оформлення і оплачує перевезення від кордону до свого заводу. Перехід ризику відбувається на кордоні.
DES – Delivered Ex Ship

Якщо товари доставляються з судна, перехід ризиків не відбувається , поки корабель не прибув в названому порту призначення і товарів доступні для розвантаження до покупця. Продавець платить ті ж фрахт і витрати на страхування , як він буде під СІФ домовленості. В відміну від CFR і умовах СІФ, продавець погодився нести не тільки вартість, але і ризику , а також назву до прибуття судна в названому порту. Витрати на розвантаження товару і будь-які збори, податки і т.д., для Покупця. Широко використовується термін в перевезення масових вантажів, таких як вугілля, зерно, сухі хімікати; і де продавець володіє або має зафрахтований, своє власне судно.
DEQ – Delivered Ex Quay (назва порту доставки)

Це схоже на DES, але перехід ризику не відбувається , поки товар не був вивантажений в порту розвантаження.
DDU – Поставка без оплати мита (назва місця призначення)

Цей термін означає , що продавець доставляє товар покупцеві в названому місці призначення в договорі купівлі -продажу. Угода в міжнародній торгівлі , де продавець несе відповідальність за безпечну доставку товару до названого пункту призначення, оплатити всі транспортні витрати , але не обов’язок. Продавець несе всі ризики і витрати , пов’язані з поставкою товарів до місця доставки, коли покупець бере на себе відповідальність за сплату мита та інші витрати митного оформлення.
Дивись також

Комерційне право
Міжнародна торгівля
Міжнародна торгівля Закон
однаковий торговий кодекс
Конвенція Організації Об’єднаних Націй про договори міжнародної купівлі – продажу товарів
Кодексу Організації Об’єднаних Націй з торгівлі та транспортних пунктів (UN / LOCODE)

Incoterms1

Incoterms2
,

(Правити)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *